• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання

Дистанційне навчання – нова організація освітнього процесу, що ґрунтується на використанні як кращих традиційних методів навчання, так і нових інформаційних та телекомунікаційних технологій, а також на принципах самостійного навчання. Призначена для широких верств населення незалежно від матеріального забезпечення, місця проживання, стану здоров’я. Дистанційне навчання дає змогу впроваджувати інтерактивні технології викладення матеріалу. Процес навчання може відбуватися будь-де і будь-коли, єдина умова – доступ до мережі Інтернет.

ПРАВОВА ДОКУМЕНТАЦІЯ

1. Постанова КМУ "Про затвердження Державної програми "Інформаційні та комунікаційні технології в освіті і науці" на 2006-2010 роки" від 7 грудня 2005 р. № 1153

2. Рішення Колегії Міністерства освіти і науки України "Про стан і перспективи розвитку дистанційного навчання в Україні" від 23 червня 2005 р.

3.Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.01.2004 № 40 "Про затвердження Положення про дистанційне навчання"

4.Наказ Міністерства освіти і науки України від 07 липня 2000 № 293 "Про створення Українського центру дистанційної освіти"

5. "Концепція розвитку дистанційної освіти в Україні" від 20 грудня 2000р.

Наша школа бере участь в обласному експерименті "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх". Перед учасниками Проекту стоїть надзвичайно відповідальне завдання - забезпечити доступ до якісних навчальних матеріалів для учнів, які бажають отримати міцні знання, де б вони не знаходились.

Електронні версії підручників

ЦЕНТРИ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ

Кiлькiсть переглядiв: 821

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.